Pagrindinė 80 – ies procentų Lietuvos daugiabučius administruojamų įmonių yra neefektyvus žmogiškųjų išteklių paskirstymas arba jų perteklius. Kas tai yra

Tai kai darbuotojas yra neįvairiapusis ir išnaudojamas tik 50% – 60% viso savo pajėgumo. Pavyzdžiui: važiuoja tvarkyti sugedusios laiptinės durų spynos, bet tame pačiame objekte (name) yra ir daug perdegusių lempučių, kurias jis galėtų pakeisti ir tuo pačiu apeitų visą daugiabutį namą ir sutvarkytų kitus smulkius gedimus. Bet dažniausiai šiuos sutrikimus tvarko keli skirtingi žmonės kas yra visiškas žmogiškųjų išteklių švaistymas.

Būtent dėl to, įmonės tampa nekonkurencingos, o gyventojai kenčia nuo didelių namo eksploatavimo išlaidų. Tokioms įmonėms turiu parengęs ne vieną produktą kurio pagalba būtų galima pašalinti šiuos nemažus įmonės minusus. Taip pat, turiu nemažai patirties, kurios pagalba galiu padidinti įmonių verslo augimą ir plėtrą. Kreipkitės ir būsite išgirsti.Jums – jūsų įmonės problemoms kiekvienai atskirai pateiksiu išsamią analizę ir sudarysiu veiksmų planą, pagal jūsų norus ir lūkesčius.

Kreipkitės, jeigu jūsų ir jūsų įmonės tikslas plėsti įmonę ir auginti jos pajamas, bei optimizuoti žmogiškuosius išteklius

Visi mano produktai paremti asmenine ilgamete patirtimi, jeigu reikės daugiau informacijos, kreipkitės, skirsiu jums net 30 minučių nemokamą konsultaciją.