Namo konsultanto ekspertai kreipiasi į visus savo draugus ir sekėjus.

Pranešame, kad 2019 metais keičiasi verslo kryptis ir vizija.

Įgiję puikią patirtį per visą „Namo Konsultanto“ 1,5 metų gyvavimo laikotarpį žengiame didelį žingsnį į priekį ir augame kaip specialistai ir asmenybės, todėl nusprendėme visas savo pastangas nukreipti į paslaugas orientuotas juridiniams asmenims.

Sausio mėnesį rengiame paskutinį unikalų seminarą Bendrijų pirmininkams Utenoje ir kviečiame jame sudalyvauti visus šio regiono pirmininkus.

Be abejo ateityje teiksime ir konsultacijas fiziniams asmenims. Ši paslauga vadinsis „Asmeninė konsultacija pastatų priežiūros klausimais“.

O dabar trumpai apie mūsų naują kryptį ir viziją 2019 metais:

Toliau tęsime darbą su savivaldybių valdomų komunalinių butų ūkių verslo optimizavimo sprendimais, kuriuos mums puikiai sekėsi įgyvendinti per 2018 m., taip pat susitelksime į unikalius naujai statomų arba jau pastatytų projektų priežiūros plano sudarymo sprendimus, kuriuos mūsų ekspertai jau teikia statytojams. Dar viena veiklos kryptimi išlieka pastatų priežiūros – valdymo sprendimai naudojant naujausias BIM (ang.building information modeling) technologijas tiek pastatų projektavime, statyboje ir priežiūroje.

Visais šiais klausimais ir visą šią informacija mes galime jums suteikti autoritetinga konsultacija.

Su mumis jūs  būsite mažiausiai 2 ar 3 žingsniais priekyje visų.
Mes nuolatos gilinamės ir tobulinamės kaip ekspertai ir asmenybės, kad galėtumėme suteikti jums unikalias konsultavimo ir verslo optimizavimo paslaugas.

Visiems jums linkime gražių švenčių ir įspūdingų artėjančių 2019 m.!